O Firmie

Jeśli chcesz spokojnie rozwijać się i powierzyć sprawy księgowe fachowej księgowej, dobrze trafiłeś. Nasze biuro rachunkowe to zaangażowane w swoją pracę osoby z kwalifikacjami w zakresie finansów i rachunkowości oraz sporym doświadczeniem w prowadzeniu księgowości zarówno spółek handlowych o dużym kapitale jak i małych podmiotów gospodarczych.

Nasze doświadczenie sięga ponad 20 lat. Prowadzimy sprawy naszych Klientów w taki sposób, aby mogli myśleć o istocie ich biznesu, nie zajmując się problemami księgowymi, wizytami w Urzędzie Skarbowym czy ZUS-ie.

Za co cenią nas Klienci?

Wystarczy powiedzieć – za naszą fachowość, a więc doświadczenie i wiedzę, otwartość na potrzeby przedsiębiorców, rzetelnie prowadzoną księgowość i doradztwo. Stale śledzimy przepisy prawa, interpretacje, orzeczenia sądowe, wyjaśnienia itp. Wyręczamy naszych Klientów w prowadzeniu nierzadko trudnych spraw księgowych. O księgowości mówimy z pasją, jasnym, łatwym do zrozumienia językiem.

Nasza misja

Księgujemy Twój komfort – to nasza dewiza, którą nasi Klienci odczuwają bezpośrednio w postaci spokoju i możliwości skoncentrowania się na tych działaniach, które są kluczowe dla ich działalności. Kiedy Ty liczysz na nas, my liczymy… dla Ciebie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.